Форум Бородянка

Объявление

Ресторан "У Саші" (097) 491-29-39. Детальніше тут.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Бородянка » Різне про Бородянку » Надо ли в Бородянке переименовать улицы?


Надо ли в Бородянке переименовать улицы?

Сообщений 1 страница 30 из 43

1

Интересно, что думают жители поселка по этому вопросу. До сих пор главная улица носит имя вождя мирового пролетариата, стоит также памятник Ленину. Есть также улицы Кирова, Комсомольская,Парковая (и где тут парк, непонятно).Надо ли переименовать эти улицы?Думаю большинство молодежи уже не знает о Кирове, Ленине, Котовском и т.п.. Вопрос о том, зачем нам сейчас эти названия?

0

2

Я думаю что не надо. А зачем? Не помнят. Ну что, скоро и о Шевченке и о Пушкине забудут. Кстати кто считает что нужно переименовать пишите старое название и новое.

0

3

А зачем их вообще переименовывать?
История есть история.
Смена названия улицы за собой тянет немалые финансовые затраты и лучше эти деньги запустить на благоустройство.

+1

4

Не надо ничего менять, все привыкли.
Вот сейчас куча новых улиц, запоминаем пока ети названия.
Например Ул. Ентузиастов где ето, Бог его знает ???

+1

5

Танюшка написал(а):

Например Ул. Ентузиастов где ето, Бог его знает ???

На Русановке.  :D

0

6

Танюшка написал(а):

Например Ул. Ентузиастов где ето, Бог его знает ???

Перед старым рынком на вокзале, если ехать с Бородянки.

0

7

Этот вопрос уже поднимался на нашем форуме, http://forum-borodyanka.com.ua/viewtopi … =385#p3028,  но повторюсь, я противник переименования, мои аргументы:
1) Финансовая часть - смена адреса, влечет за собой смену документов, прописок и т.д. На данный момент я считаю, что есть первостепенные цели, на которые нужно потратить деньги.
2) Историческая часть -  если улицу так назвали энное количество лет назад, значит на это были причины. Переименование улицы повлечет за собой протесты, пускай не массовые, но недовольства будут. Вспомните, что за собой повлекло переименование улицы Январского восстания в Мазепы, в итоги опять переназвали в Лаврскую, вопрос, кому от того стало легче?
3) Нужно изначально называть улицы нейтральными названиями.

По поводу памятника Ленина - лично мне он не мешает, тому кто в свое время обезглавил его, считаю надо отбить руки, это часть нашей общей истории.

+1

8

Насколько я знаю, то на рассмотрение местной власти внесли предложение по переименованию улицы Ленина в Святомихайловскую. Ваше мнение по этому поводу.

0

9

Самое интересное, что не назвали человека который это предложил. Такое впечатление, что кто-то решил заработать на этом. Почему именно в Святомихайловскую? Почему бы не назвать Центральная или что-то в нейтральном роде и не такое длинное (представте в документах при маленьких бланках куда тулить)? За чей счет будут переоформляться документы, таблички ну и все такое? Неужели других забот нету?
Мое личное мнение- категорическое НЕТ!

0

10

bgv77 написал(а):

Самое интересное, что не назвали человека который это предложил.

У меня есть информация, что "Свобода" в лице Романа Ващука.

0

11

На сессии имени не говорили.

0

12

Romafon написал(а):

Насколько я знаю, то на рассмотрение местной власти внесли предложение по переименованию улицы Ленина в Святомихайловскую. Ваше мнение по этому поводу.

А почему этот кто то не предложил на сессии сделать тотальную очистку от снега ул. Ленина, а также Комсомольской, Семашко и тд.   

0

13

Romafon написал(а):

"Свобода" в лице Романа Ващука.

А чего не Бандеры? Скромные какие...

0

14

bgv77 написал(а):

Самое интересное, что не назвали человека который это предложил. Такое впечатление, что кто-то решил заработать на этом. Почему именно в Святомихайловскую? Почему бы не назвать Центральная или что-то в нейтральном роде и не такое длинное (представте в документах при маленьких бланках куда тулить)? За чей счет будут переоформляться документы, таблички ну и все такое? Неужели других забот нету?
Мое личное мнение- категорическое НЕТ!

Категорически поддерживаю !

0

15

Romafon написал(а):

Насколько я знаю, то на рассмотрение местной власти внесли предложение по переименованию улицы Ленина в Святомихайловскую. Ваше мнение по этому поводу.

Слава Богу, я на Семашко прописан :D

0

16

SEMEN, а Вашу переназвут в Святобольничную, ведь

Никола́й Алекса́ндрович Сема́шко (8 (20 сентября) 1874 — 18 мая 1949, Москва) — врач, «советский партийный и государственный деятель, один из организаторов системы здравоохранения в СССР, академик АМН СССР (1944) и АПН РСФСР (1945)».

Если более серьезно, то мое мнение, что в этом переназвании попытка сколотить еще бабла немного, ведь представьте, сколько денег нужно будет выделить на эту процедуру.

0

17

Romafon написал(а):

SEMEN, а Вашу переназвут в Святобольничную, ведь

Да то же я юморю и не более :tomato:

Romafon написал(а):

Если более серьезно, то мое мнение, что в этом переназвании попытка сколотить еще бабла немного, ведь представьте, сколько денег нужно будет выделить на эту процедуру.

Если проголосуют за эту бред-идею, то это будет полный...
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRxTtGoJExDn30dwHEmI33d0W3dFc45NlxWLWd_RLNjgeU0LtT6

Отредактировано SEMEN (2013-01-10 10:17:34)

0

18

Насколько я владею информациею, должны еще делать опрос среди местных жителей, но тут вопрос, будет ли он проведен реально или на бумаге?

0

19

bgv77 написал(а):

На сессии имени не говорили.

Смотрим ссылку, страна должна знать своих героев http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/034994/.

0

20

Romafon
Таких героев за ..., да в музей.

+1

21

Перейшовши по цій ссилці http://forum-borodyanka.com.ua/viewtopic.php?id=1327 Ви зможете взяти учать в Опитуванні.

0

22

bgv77 написал(а):

Таких героев за ..., да в музей.

Что-то не могу найти тему с предвыборной форумной голо совалкой. Процентов 30, по-моему, за героев было.

0

23

metAlex, Вы правы http://forum-borodyanka.com.ua/viewtopic.php?id=1265 .

http://s2.uploads.ru/6imWO.jpg

0

24

Дивний форум, спілкуються лище адміни, лише їх думни вважаються вірними. Думки інших учасників форума, відмінні від думок адмінів відсутні. Я сам в цьому не раз переконувався. Можливо адміни виконуючи чиїсь замовлення не бажають розміщати інші думки. Навіть взяти участь або просто переглянути результати опитування про перейменування вулиці Леніна неможливо, ссилка не працює. Цей сайт вже давно перестав бути ФОРУМОМ, через постійні видалення амінами небажаних повідомлень кількість активних користувачів приблизилась до «0»!!!
А відносно перейменування вулиці Леніна всі чесні патріоти України повинні підтримати цю ініціативу. Це необхідно було зробити набагато раніше. Це стосується і інши «комуняцьких» вулиць. Ви  усі вивчали історію і вам відомо, що жоден «комуняцький» діяч, чиїм іменем названі наші вулиці не виступив на захист України та її народу. І ніякі фінансові затрати, незручності та проблеми мешканців цих вулиць не можуть йти в порівняння із знищенням народу України руками цих «комуняцьких вождів».

+1

25

Хірург, до Вас просте питання. У вас є якісь кошти, і вам кажуть, вибирай, або ми вилікуємо, прибиремо, збудуємо.....і т.д., в принципі зробимо щось корисне, чи перейменуємо вулиці. Що Ви виберете? Наприклад я, багато катаюсь по Україні, і я хочу, щоб у нас були нормальні дороги, а не такі, що їдучи в відрядження думаєш, що влетиш в яму і будеш ночувати в лісі в -20 і жопа тобі в цьому лісі буде. Так що потрібно зробити спочатку дійсно корисні речі, а вулиці перейменовувати, коли людям їсти нема чого, це вже дибілізм.

0

26

Хірург, з Вами я не бачу сенсу обговорювати роботу та відвідуваність форуму, я хочу лише одне сказати і ще раз підкреслити, що на форум не має впливу ні одна фізична особа, ні політична сила. Мною форум задумувався, як місце де відвідувачі форуму зможуть допомогти один одному в будь-якому питанні, а не як місце для політичних баталій, хоча цього не вдалось уникнути. По питанню голосування, я Вам можу одне сказати, що голосування працює і всі бажаючі це можуть зробити, я здогадуюсь, чому Ви не змогли проголосувати, бо Ви спочатку вирішили переглянути результати голосування, а потім проголосувати, це неодноразово пояснювалось на форумі, що так робити не можна, треба віддати свій голос, а потім Вам будуть доступні результати. Далі вести з Вами дискусію по цьому питанню і "годувати троля" не маю ніякого бажання.
По-другому питанню. Патріотизм не заключається в націоналістичних ідеях, наприклад Андрія Шевченка чи братів Кличків я вважаю в сто разів більшими патріотами ніж того самого Тягнибока, тому що для України вони зробили набагато більше, чим всі націоналісти разом взяті. Я хочу Вам до речі нагадати, що австрійський художник також починав з націоналістичних промов в пивних барах і чим це для нього закінчилось. Я до чого веду, що якщо націоналісти вже й дорвалися до розділу властного пирога (хоча зі слів моїх знайомих свободовців, більшість лідерів Свободи мають тісні стосунки з правлячою елітою) то не з цього потрібно починати, не влаштовувати "пир во время чумы", а також погоджусь з SEMEN, що в цей час займатись популістськими ідеями це не просто дибілізм, а феєричний дибілізм!

0

27

Навіть якщо місцева влада знайде кошти, звісно вона направить їх на ремонт доріг, бо вкрасти там легше. А дороги як були жахливі так і залишаться, просто ніхто не зацікавлений в нормальних дорогах. Можливо ви бачили і нормальні дороги тільки не в Бородянці. У нас сніг почистити не в змозі, то техніка несправна, а то і пального немає – вже вкрадено і списано. Я теж багато катаюсь і  маю можливість порівнювати наші дорого із дорогами наших сусідів. Звичайно є і гірші, але більшість доріг кращі, і чи варто дивитись на гірше. Утримання та ремонт доріг в Україні буде вічною проблемою і далеко не єдиною. З’являться інші першочергові проблеми і знову всі фінанси туди. А вулиці потрібно перейменовувати, можливо не відразу, можливо і не всі. Вулиця російського поета Пушкіна не потребує перейменування. На його чудових творах виросло і ще виросте не одне покоління людей, а ось «комуняцькі вожді» лише знищували народ. А дійсним «пиром во время чумы» можна назвати шикарні особняки наших «слуг народу», що ростуть мов гриби навколо Бородянки, розкрадання землі і лісу сотнями гектарів. Ось саме туди і йдуть гроші виділені на ремонт доріг, на освіту, охорону здоров’я.

0

28

Якщо чесно, то у нас в Бородянці і в районі не найгірші дороги в Україні, фігово те що їх зимою не чистять. Ви говорите що гроші, які виділять на дороги чи ще на щось вкрадуть. А якщо виділять на перейменування вулиць, то все до копійки буде витрачено туди куди треба? Я в цьому сумніваюсь. І хоч як це не тупо звучить, але я за те, щоб були виділенні і вкрадені гроші на щось корисне, один фіг щось да зроблять, чим виділенні і вкраденні, на перейменування вулиць.

0

29

Местная власть- так смешно звучит.
У нас нет нормального управленца, который проанализировав ситуацию в Бородянке, смог бы что-то изменить в лучшую сторону, просто не способны, для этого необходимо иметь способность думать, а не просто существовать.

0

30

Хірург, я хочу, щоб Ви зрозуміли, що я та й думаю більшість не проти самого факту перейменування, а проти  перейменування саме в цей час, на даний момент є безліч інших більш важливих питань, куди можна направити ці кошти.

0


Вы здесь » Форум Бородянка » Різне про Бородянку » Надо ли в Бородянке переименовать улицы?