Форум Бородянка

Объявление

Ресторан "У Саші" (097) 491-29-39. Детальніше тут.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Бородянка » Скарги та пропозиції » Предложения по улучшению форума


Предложения по улучшению форума

Сообщений 31 страница 60 из 129

31

Уважаемые пользователи!!! Нашему форуму исполнилось 3 месяца, скажем так небольшой юбилейчик. Выскажитесь пожалуйста по работе форума, что бы хотели видеть, что нравится, что не нравится, какие темы хотели бы видеть и т.д. Все Ваши предложения будут рассмотрены и по возможности выполнены. Жду Ваших ответов!

0

32

Форум полностью устраивает, широкий выбор разноплановых тем, свобода в сообщениях (админы не прижимают). Вообщем ребята спасибо за работу!!!

0

33

На форуме принята новая редакция Правил. Рекомендуем к ознакомлению!!!

0

34

Админу объявляю благодарность.:-)  Спасибо за открытие форума на тему "попутчик"

0

35

Всегда пожалуйста, обращайтесь коль что!

0

36

все круто!!! всем принимающим участие в процессе спасибо за работу!!!!!

0

37

Tima написал(а):

спасибо за работу!!!!!

Присоединяюсь!!!!!!

0

38

Було б дуже непогано оголошення під логотипом показувати тільки один раз - при відкритті головної сторіночки форуму. Під час перегляду повідомлень - це зайва і відволікаюча інформація...

0

39

В чем проблема? Не могу загрузить фото!

0

40

Volodymyr-UA написал(а):

Було б дуже непогано оголошення під логотипом показувати тільки один раз - при відкритті головної сторіночки форуму.

Так как форум размещен на бесплатном хостинге, рекламный баннер является обязательным условием (то есть владельцы хочтинга покрывают расходы путем показа рекламных баннеров), отключение баннера является платной услугой (услугу предоставляет контора, которая предоставляет хостинг) и стоит примерно 100 грн. в месяц.

Тамара написал(а):

В чем проблема? Не могу загрузить фото!

Вы быстрее всего нарушили этот пункт Правил:

3. Пользователям настоятельно не рекомендуется:
3.5. При отправке сообщений или создании тем загружать в них изображения с разрешением более 1 мегабайта.

0

41

Тамара написал(а):

В чем проблема? Не могу загрузить фото!

Можно загружать сюда http://www.radikal.ru а ссылку выкладывать на форум.

0

42

Між іншим, якось не звернув одразу уваги, а тільки зараз помітив, що на логотип форуму нанесено герб Бородянки, який було затверджено ще у 90-му році і який, як і очікується, рясніє союзною символікою та символікою Радянської України.

Оскільки переважна більшість відвідувачів форуму живуть не у "світлому" минулому )), а все-таки у сьогоденні, та враховуючи спрямованість форуму на забезпечення соціальних, культурних та інших потреб не тільки мешканців Бородянки, а і всієї Нашої Бородянщини, було б добре замінити вищезгаданий герб Бородянки на сучасний герб Бородянського району:

http://www.kyiv-obl.gov.ua/cmnpics/1Gerb.gif

Отредактировано Volodymyr-UA (2010-05-06 17:21:30)

0

43

Volodymyr-UA

Спасибо за предложение! Постараемся его учесть в ближайшее время.

В разделе Жизнь Бородянки создан форум Бородянка знаменитая, форум Праздники перенесен в раздел Досуг. Жду Ваших дальнейших предложений.

0

44

Сверху над чатом добавлена кнопка  онлайн-чата с менеджерами интернет-магазина "Планета-техники" wwwtechplanet.com.ua . В онлайн-чате Вы сможете получить консультацию, а также заказать интересующий Вас товар.

0

45

Вопрос: почему домен "*.ru", украинский неможна било зделать(например blox.ua)

Отредактировано sheff-25 (2010-05-20 11:05:00)

0

46

sheff-25 написал(а):

почему домен "*.ru"

Если Вы внимательно читали эту тему, этот вопрос уже поднимался Предложения по улучшению форума

sheff-25 написал(а):

украинский неможна било зделать(например blox.ua)

Для создания форума администрацией был выбран бесплатный сервис mybb и я думаю в дальнейшем обсуждать эту тему нецелесообразно.

0

47

Изменена шапка форума, спасибо topal за проделанную работу!

0

48

если честно, то мне больше нравился предыдущий герб.
даже если взять качество.
на старом можно просто было зарисовать серп и молот, если кого-то так уж сильно задела "союзна символіка та символіка Радянської України"

0

49

Я вот смотрю, что у нас день рождения. Так давайте погудим, отметим так сказать. А если серьезно, вроде и недолго существует форум, а уже вырос до немаленьких размеров. Ждем новых и интересных материалов.

0

50

Ruslan написал(а):

Ждем новых и интересных материалов.

Спасибо!!!! За Активное участие в жизни форума на данный момент администрация форума планирует много интересных проектов один из них уже выложен (читайте заглавие) также уже скоро Вы сможете увидеть много новых материалов.

0

51

topal написал(а):

если честно, то мне больше нравился предыдущий герб.

На колір і смак товариш не всяк ))

topal написал(а):

даже если взять качество.

Наскільки я розумію, Ви з PhotoShop-ом на "ти". Так у чому, власне, проблема? Думаю, що освіжити кольорову гаму і позбутись інших вад сканувальної техніки, не займе багато часу.

topal написал(а):

на старом можно просто было зарисовать серп и молот

Дійсно... Можна... І що б це дало )) ? Невже Ви думаєте, що червоно-блакитне поле герба має якесь відношення до державних кольорів України та регіональних кольорів Бородянки?

topal написал(а):

если кого-то так уж сильно задела "союзна символіка та символіка Радянської України"

Сильно чи слабко - це вже справа двадцята )) Можу припустити, що у Бородянці є шанувальники не тільки старої комуністичної символіки, а й символіки імперської Росії чи навіть Речі Посполитої. Так може нам весь цей мотлох з історичного смітника повісити на флагшток у центрі Бородянки )) ? Нісенітниця, чи не так? Сподіваюсь, Ви погодитесь, що в офіційних місцях має бути офіційна символіка, а наш форум, між іншим, є офіційним форумом, тому і символіка має бути теж офіційною!!!

P.S. ПРИЄДНУЮСЬ ДО ROMAFON-А І ДЯКУЮ ВАМ ЗА ПРОВЕДЕНУ РОБОТУ...

+1

52

В Правила внесены изменения, прошу всех ознакомиться.

4. Пользователям запрещается:
4.25. Обсуждать месторазмещение (домен) форума в любой из тем.
5.1.3. За нарушение п.п 4.8, 4.15. – 4.17, 4.20, 4.25 от 7 до 30 суток бана, либо вечный бан/удаление Пользователя.

0

53

Давно пора.

-1

54

Доброго здоров'я, Romafon!

Я хочу попросити Вас відкрити тему про СБУ. Особисто мені є що відповісти Ruslan-у і відповісти по піднятих у топіку темах. Я думаю, що форум у нас демократичний і кожна людина має право висловити свою точку зору. Якщо дописувач поводиться коректно по відношенню до інших форумчан, то його позиція має право на існування. Тому і прошу Вас дати мені можливість висловити її. Якщо хтось дозволяє собі невиважені звернення, прямі образи або інші порушення, то Ваше право дати попередження або вжити до такої людини профілактичні заходи.

Сподіваюсь на Ваше розуміння!

З повагою, Volodymyr-UA

0

55

Volodymyr-UA написал(а):

Я хочу попросити Вас відкрити тему про СБУ

Шановний Volodymyr-UA тема відкрита до 14:00. Ще раз попереджаю про цензуру!!!

0

56

Vadim81 написал(а):

Шановний Volodymyr-UA тема відкрита до 14:00.

Тема закрыта.

0

57

Volodymyr-UA

Дійсно, наш форум є демократичним, а місцями навіть занадто, тому що всі користувачі мають право висловлювати свою точку зору незалежно від віку, віросповідання та кольору шкіри і якщо Ви помітили, ще не один користувач нашого форуму не отримав бан за свої висловлювання.Але я думаю, що це ненадовго, тому що деякі користувачі провокують, а інші піддаються на ці провокації і переходять на образи. В майбутньому провокатор і той хто піддався на провокації отримають бан без суда і слідства, так як вчиняють на багатьох форумах. Для Вас я зроблю виключення і відкрию тему, але не надовго (тема сьогодні відкривалась, але Ви чомусь не скористувались цим шансом). Коли Ви підготуєте свою відповідь, зверніться будь-ласка до мене через систему приватних повідомлень. Користувач Ruslan отримав попередження і на данний момент я чекаю його відповідь. Вам же хочу порекомендувати переключити свою увагу на інші теми, яких вдосталь на нашому форумі, і демонструвати свою ерудицію в інших питаннях, а в темах, подібних тій, в якій розгорілась занадто жвава дискусія не нав'язувати тільки свою точку зору, також можете створювати нові теми, але такі, що не перечать Правилам нашого форуму. Сподіваюсь на розуміння.

0

58

Volodymyr-UA написал(а):

Якщо дописувач поводиться коректно по відношенню до інших форумчан

Я звичайно перепрошую але Ви не надто коректно відносились. Та обливали всіх грязюкою. Та без підставними звинуваченнями.

Volodymyr-UA написал(а):

Якщо хтось дозволяє собі невиважені звернення, прямі образи

Це мабудь про Вас!!!
PS. Вибачте ще раз але правда на моему боці. Поводьтесь будь-ласка коректніше.

0

59

Велике прохання до Romafon-а, Vadim81-а чи когось з Адміністрації форуму!

На минулому тижні я звернув увагу на якісь загадкові "плюсики" та "мінусики" під іменем користувача. Почав експериментувати і мав необережність негативно оцінити один з коментарів на форумі. Там, в принципі, і коментаря, як такого, немає, але все одно не дуже приємно. Людина нічого такого негативного не написала, а я їй у Повагу "мінус" вліпив. Якщо у Вас є необхідний інструментарій, то видаліть, будь ласка, мою оцінку.

З повагою, Volodymyr-UA!

0

60

"Загадкові" плюсики та мінусики - це система відносин між користувачами форуму. Якщо Вам сподобався чийсь коментар Ви ставите плюс і навпаки. Нажаль коректувати кількість плюсів та мінусів Адміністратори форуму не мають можливості. Рекомендую Вам звернутись до цього користувача, якому Ви поставили випадково мінус, через систему приватних повідомлень і пояснити ситуацію. Я думаю, що в цьому нічого поганого немає.

0


Вы здесь » Форум Бородянка » Скарги та пропозиції » Предложения по улучшению форума