Форум Бородянка

Объявление

Ресторан "У Саші" (097) 491-29-39. Детальніше тут.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Бородянка » Юридическая консультация » Юридична допомога


Юридична допомога

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Квартирні питання. Справи з ДТП. Відшкодування матеріальної та моральної шкоди. Сімейні спори, розділ майна. Спадкові справи. Юридичні консультації громадянам з цивільного, адміністративного, житлового, сімейного, трудового та земельного законодавства. Представництво в судах, підготовка позовних заяв і скарг до судів різних інстанцій та інші юридичні документи. Працюю цілодобово, без вихідних. Оформлення права власності на землю.

093-905-62-63
066-717-83-61
Дмитрий

0

2

Права на земельну ділянку важливо оформити, узаконення земельної ділянки може стосуватися поділу, приватизації, встановлення меж й присвоєння кадастрового номеру!
Під час виникнення потреби, наприклад, щодо поділу земельної ділянки між співвласниками, а можливо і під будинком починаєш шукати юристів, однак самому наперед варто розібратися, щоб не переплатити кошти.
Тому, шановні форумчани, переконливо рекомендую відвідати мої інформативній, актуальні статті, жодного комерційного інтересу, так як працюємо тільки в Києвій й поруч в області, дізнайтесь всю інформацію про: поділ земельної ділянки співвласниками.
Прошу, АДМІНІСТРАЦІЮ, не видаляти, тема для людей! Ставте питання і буду Вам відповідати про поділ земельної ділянки між співвласниками - загальне узаконення, буду слідкувати найближчі тижні!

Отредактировано Followme (2021-03-15 17:52:26)

0


Вы здесь » Форум Бородянка » Юридическая консультация » Юридична допомога