Форум Бородянка

Объявление

Ресторан "У Саші" (097) 491-29-39. Детальніше тут.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Бородянка » Інфраструктура Бородянки » Опитування.Чи потрібно перейменувати вулицю Леніна в Святомихайлівську


Опитування.Чи потрібно перейменувати вулицю Леніна в Святомихайлівську

Сообщений 31 страница 45 из 45

Опрос

Чи потрібно перейменувати вулицю Леніна в Святомихайлівську?
Так

30% - 24
Ні

67% - 53
Не знаю

1% - 1
Голосов: 78

1

Як ми вже знаємо, було запропоновано перейменувати центральну вулицю Бородянки з вулиці Леніна в вулицю Святомихайлівську. Пропоную висловити Вашу думку по цьому поводу та проголосувати. Початок дискусії тут .

0

31

Самиздатовский базар на кухне,короче говоря.

0

32

ЮРКО,жду контраргументов!

0

33

Що таке ультранаціоналізм,ми знаємо.    .  Н.аціонол-соціалізм-знаємо.
А що таке національна ідея-не хочемо знати,ось тут і починаються "обсуждєния".

+1

34

Romafon

Спасибо за статью! Только я очень далёк от националистов и даже против их идей,действий ....

0

35

Звістно це проблематично, особливо в наших умовах, змінити назву вулиці. Але треба змінювати всі комуністичні назви.

+1

36

зачем? от этого может жить станет легче?

+1

37

Затем! Как лодку назовем, так она и поплывет!
Так уж лучше пусть улица носит название местного храма, а не коммуниста, душегуба, сифилитика и недоумка.
И статую его снять бы и на склад где нить в комунхоз отправить.

0

38

нет

0

39

Взяли пост мой удалили :'(  Я же мат завуалировал кажись :D

0

40

SEMEN, какой пост? Когда был оставлен? По логам форума удаления сообщений не было, если есть возможность продублируйте!

0

41

Пардон, пост есть, в другой похожей теме про улицы. Чуть попутало меня %-)

Отредактировано SEMEN (2013-03-05 18:03:37)

0

42

Я за перейменування.Радянські часи минули!

0

43

ЮрийП, на вже неможливо добавити четвертий варіант, якщо в когось є варанті нехай просто пише тут.

Особисто мене цілком влаштувала б назва вулиці "Центральна". Щоб не довелося її потім ще раз переіменовувати :)

А для "свободолюбів" на цьому ресурсі нижче привожу відповідь товаріща Трухана В. В.
від 2011-04-08 21:51:28
Автор: Трухан_В_В
Є пропозиція, перейменувати вул. Леніна на вул. Свято-Михайлівську на честь небесного покровителя нашого селища - Архистратига Михаїла.

на запит від 2011-07-04 16:40:08 ЮрийП написал(а):
чи планується перейменування вулиць, назви яких пов'язані з комуністичним минулим (в першу чергу, звичайно, Леніна), на більш прийнятні, аполітичні та нейтральні назви?

0

44

Ленин жил, Ленин жив, Ленин будет жить(с)  :D

0

45

ЮРКО написал(а):

Народ країни,який зневажає свою мову,культуру,національну валюту-приречений на загибель. Це сказав Грушевський.А всі ці косіори,табачники,януковичі нищили і зараз нищать все українське. Все становиться із ідеології-тоді і постане країна -Україна.

Он же (Грушевский) сказал " Украина как девица- обретя свободу, стремится её кому ни буть отдать" Кому сейчас???

0


Вы здесь » Форум Бородянка » Інфраструктура Бородянки » Опитування.Чи потрібно перейменувати вулицю Леніна в Святомихайлівську