Форум Бородянка

Объявление

Ресторан "У Саші" (097) 491-29-39. Детальніше тут.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Бородянка » Інфраструктура Бородянки » Опитування.Чи потрібно перейменувати вулицю Леніна в Святомихайлівську


Опитування.Чи потрібно перейменувати вулицю Леніна в Святомихайлівську

Сообщений 1 страница 30 из 45

Опрос

Чи потрібно перейменувати вулицю Леніна в Святомихайлівську?
Так

30% - 24
Ні

67% - 53
Не знаю

1% - 1
Голосов: 78

1

Як ми вже знаємо, було запропоновано перейменувати центральну вулицю Бородянки з вулиці Леніна в вулицю Святомихайлівську. Пропоную висловити Вашу думку по цьому поводу та проголосувати. Початок дискусії тут .

0

2

А ви ще сумніваєтесь?Та ці комуноївськи назви разом з їхніми натхненниками,ще 22роки тому,треба було знищити.Покоління виросло.

0

3

ЮРКО, в нас ще є вулиці Косіора, Комуністична, Свєрдлова, Семашко, Комсомольська, Петровського, Жовтнева і т.д. Що з ними робити?

0

4

Шановний ЮРКО так дійсно,

ЮРКО написал(а):

Покоління виросло.

але я думаю що покоління більше оцінить и буде вдячне не за перейменування, а за благоустрій вулиці (озеленення, вчасне прибирання, оновлення дорожного та тротуарного покриття, тощо).

Romafon написал(а):

ЮРКО, в нас ще є вулиці Косіора, Комуністична, Свєрдлова, Семашко, Комсомольська, Петровського, Жовтнева і т.д. Що з ними робити?

Для початку очистити від снігу.

0

5

ЮРКО написал(а):

А ви ще сумніваєтесь?Та ці комуноївськи назви разом з їхніми натхненниками,ще 22роки тому,треба було знищити.Покоління виросло.

Так і що тепер під кожне покоління вулиці перейменовувати? Уявляю що через 20 років теперішнє покоління молоді буде кричати, перейменуйте вулицю Януковича в вулицю Діджея якогось там :D

0

6

Vadim написал(а):

Для початку очистити від снігу.

Куме, а навіщо, як кажуть скільки тієї зими. Тут такий розпил бабла намічаєтья, Ви тільки вдумайтесь - як мінімум треба виготовити нові таблички, провести перереєстрацію всіх документів, всієї нерухомості, людям отримати нову прописку, виготовити нові довідники і т.д. Про який сніг куме Ви говорите, в людей іншим голова зайнята, як там на свободовському сайті написали http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/034994/

Далі ми маємо докласти всіх зусиль, щоби наші громадяни жили по-справжньому в українській Україні: на українських вулицях, з українськими пам'ятниками, за української влади, в заможній та соціально справедливій державі

зате з неосвітленими та неприбраними вулицями, розбитим асфальтом, з високим рівнем наркоманії та ін. До речі, в нас ще є вулиця Пушкінська, там живе сам мер, це непорядок, треба перейменувати в вулицю імені Божена Сірка або Василя Барка, хто це, спитаєте Ви. Як Ви не знаєте? Непорядок, це відомі письменники української діЯспори. Ще, в нас газета Вперед, теж перейменувати, в якусь Зірку Свободи, тотбо роботи непочатий край, а Ви куме про якийсь сніг. Як говорили в рекламі, нехай весь світ почекає, поки ми будемо перейменовувати вулиці!

0

7

ЮРКО написал(а):

Та ці комуноївськи назви разом з їхніми натхненниками,ще 22роки тому,треба було знищити.Покоління виросло.

Ломати це не будувати! Хай спочатку покоління, щось зробить та побудує, а потім знищує!

0

8

ЮРКО, вот посмотрите, это относится в полной мере и к Украине. Вот о чем нужно беспокоиться в первую очередь. Кстати, на улице снег выпал, где поколение с лопатами?

0

9

Народ країни,який зневажає свою мову,культуру,національну валюту-приречений на загибель. Це сказав Грушевський.А всі ці косіори,табачники,януковичі нищили і зараз нищать все українське. Все становиться із ідеології-тоді і постане країна -Україна.

+1

10

ЮРКО, якщо Ви являєтесь прихильником Грушевського, то я хочу Вам напомнити, що саме цей псевдопатріот України свого часу, а саме в 1918 році фактично продав Україну Німеччині та Австро-Угорщині, куди й втік після того, як окупантів витурили з території України. А потім благополучно покаявся перед радянською владою, переїхав в Москву, став членом АН СРСР, та й помер також на території Росії, в Кисловодську.

0

11

Каюсь и удаляюсь.

0

12

МДА, лучше бы разгребли тот срандель, который в Бородянке развели.
Может быть если у руля поставят адекватного и активного человека, в Бородянке что-то в лучшую сторону и поменяется.
Но, увы, таких здесь нет

0

13

YuliaLT написал(а):

Может быть если у руля поставят адекватного и активного человека, в Бородянке что-то в лучшую сторону и поменяется.
Но, увы, таких здесь нет

...но увы одни пасивы :D

0

14

Пане Адміністраторе,

я б у варіанти відповідей додав 4й варіант - "своя версія назви". Більш конструктивна може вийти дискусія.

0

15

Да давай будем бабулеты вкидывать в смену назв. улиц а при этом жить будем в дерьме,логично?Денег некуда девать больше?Уже клумбу на кругу сделали......И кому она нада была на 1 месяц,нельзя было искуственную сделать на многие годы?Интересно чьё предложение было на смену нейма....

0

16

А более глобальных проблем в Бородянке нет? Улицы переименовывать- нафиг это надо, она что от этого лучше станет? Бред полный. Пусть лучше снимут остатки пестиков от 4-х летних цветов-фанарей...
Да и вообще, если бы в Бородянке был кто-то, кто хотел бы что-то изменить и лучшую сторону, с удовольствием приняла бы участие, но, увы, я таких людей прожив 4-и года (в пгт) не видела и не думаю, что увижу. Перспективы никакой нет

0

17

ЮрийП, на вже неможливо добавити четвертий варіант, якщо в когось є варанті нехай просто пише тут.

0

18

Політичної зрілості удеякої частини населення нема,а є заполітизованність,як ортодокси.Йде війна між поглядами,все каламутиться-ось тут нинішня влада і ловить підтримку.А смута в Україні продовжується,продовжується ще з часів Ярослава...... .

0

19

Мне это тоже полным бредом кажется...
Все равно люди еще НЕ ОДНО поколения будут говорить - Ленина))) Как со Старым новым годом. Его партия почти сто лет как перенесла на 1е число, а мы все равно отмечаем еще 13го, как до революции, потому что так правильней, только после Рождества должен быть Новый год)))
ЮРКО, давайте к смены улицы перенесем еще раз Новый год, его же тоже партия придумала.

0

20

Переименовать однозначно надо!! Как можно жить и не понимать -что вовка уничтожил лучших людей Святой Руси!! Море крови и горы трупов! Революция это изобретение дьявола! Как корабль назовёшь !!!???....

0

21

Странно вобщето-на трудовой десант отозвались, а Детдоме все молчат! Так кому помогать как не сиротам???

0

22

Серёжа написал(а):

Революция это изобретение дьявола!

А помаранчева революція чий винахід?

0

23

77%  оправдывающих уничтожение генофонда!! бред! живите с володей и цилуйте его памятник!!

0

24

Romafon-Вы вроде мудрый бизнессмен!!??  так вот в 1917 Вас и Вашу семью раскулачили бы!!?? если вы за помаранчеву -так поставьте вместо ленина = витю + юлю!! всё в ваших руках!

0

25

все революции-вынахид дьявола!  это уничтожение иерархии -что есть основопологающим фактором любой организации!!

0

26

Советую всем посмотреть фильм Говорухина-Россия,которую мы потеряли! Я бы сказал-предали,продали,наконец прос-ли и вообще мы не любим свою Родину!!дальше своих шкурных вопросов никто ничего не видит!!

0

27

Ещё почитал!! значит смысл прост в моём понимании-если много улиц с товарищами-то зачем вообще поднимать вопрос-кто -за кто- против-это значит провакация! Но Бог не фраер -и если люди не понимают чего то-то однажды прийдёт объяснение сферху! Но смысл поднимать бучумне не понятен-это зачем спрашивать-если никто ничего не допустит! Пламенный примет всем потомкам комуняк))) Змея поедающая сама себя!))

0

28

Серёжа молодец(с)  :tired:

0

29

Серёжа, я хочу повторитись, як я вже говорив тут, що всьому свій час. Я наприклад висловлюсь за в наступних випадках:

- перейменування буде профінансовано спонсорами та іншими зацікавленими особами, тобто не з бюджету селища.
- перейменування буде проведено без затрат зі сторони населення на зміну документів, прописки і т.д.
- перейменування буде проведено з мінімальними втратами часу зі сторони населення на проведення змін в документації.
- буде проведено громадські слухання з фіксуванням результатів громадської думки, а не буде оприлюднено результати фіктивних опитувань. На ці громадські слухання повинні бути запрошені представники як ініціаторів так і представники іншої сторони для висловлення своєї думки, а також повинні бути запрошені представники преси, які висвітлять ситуацію.

Я вважаю, що тільки тоді це буде найбільш об'єктивно та справедливо.

Тепер далі. Честно кажучи я не знаю, які політичні погляди Ви розділяєте, але я висловлю свою думку по Ваших коментарях.

Серёжа написал(а):

77%  оправдывающих уничтожение генофонда!! бред! живите с володей и цилуйте его памятник!!

Кожен має право на свою думку, так само однаково я можу запропонувати Вам поцілувати Бандеру в криївку.

Серёжа написал(а):

Romafon-Вы вроде мудрый бизнессмен!!??  так вот в 1917 Вас и Вашу семью раскулачили бы!!?? если вы за помаранчеву -так поставьте вместо ленина = витю + юлю!! всё в ваших руках!

Хочу сказати честно, ніколи не підтримував "помаранчеві" ідеї, так як реально розумів, що це революція "мільйонерів проти мільярдерів" і слава Богу, що сторонам, які були по різні сторони "барикад" не хватило нахабства використати в своїх інтересах силові структури (міліцію, спецзагони, армію тощо), хоча знаю, що спроби були і деякі силові загони стояли як кажуть "в ружье". Одне тільки шкодую, що Леоніду Даниловичу не хватило сміливості розігнати так званий майдан в перші його дні. Показним став навіть перший рік правління "помаранчевих", коли почався розпил пирога і всі хотіли відрізати більший шматок (Ющенко, Тимошенко, Порошенко і т.д.), а найбільш показним стало призначення Януковича премьєр-міністром. Я тільки уявляю, як в цей момент округлилися очі в іденйих "майданівців". Нинішню владу, як в принципі і опозицію не поважаю за те, що в своїх розбірках вони просто забули про народ  слугами, якого вони є. Коли депутат не соромлячись носить на руках годинник за сто тисяч доларів, коли Президент будує будинок, вартістю в мільйони доларів, в час коли простому люду немає за що хліба купити, коли депутати держать в облозі лікарню і приводять туди своїх прибічників, для того, щоб визволити свого лідера, при цьому забуваючи, що там знаходяться сотні хворих і тяжкохворих пацієнтів, коли міністр соціальної політики не маючи навіть вищої освіти декларує на папері підвищення заробітної плати та пенсій для населення, а фактично підвищує заробітну плату міністрам та депутатам. Шановні, це не влада і не опозиція, це зграйка вовків, які гризуться в своїй стаї. Я не здивуюся, що ці всі їхні дії спровокують народні хвилювання, хоча цього б дуже не хотілося.

0

30

Серёжа написал(а):

Пламенный примет всем потомкам комуняк))) Змея поедающая сама себя!))

Ще хочу доповнити. Я погоджусь з тим, що комуністичні ідеї не є найкращими, але я хочу нагадати, що націоналістичні ідеї також є крайністю. Наприклад, я хочу щоб Ви згадати чим закінчив австрійський художник, який був найяскравішим прикладом націоналізма. Ось є цікава стаття Знаете кто такие УНА-УНСО и чем они прославлены?, де можна ознайомитись з злодіяннями націоналістів.

0


Вы здесь » Форум Бородянка » Інфраструктура Бородянки » Опитування.Чи потрібно перейменувати вулицю Леніна в Святомихайлівську